Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis kezelése,...

Endometriózis kezelése, életmód váltás?

Figyelt kérdés

Feleségemnek endometriózisa van, valószínűleg a belein van a legtöbb, mert emésztési gondjai is vannak. Egy műtéte már volt pár éve, akkor egy csokoládécisztát operáltak ki belőle, de mostanság megint elég erősek a menstruációs fájdalmai.

Aki hasonló helyzetben van, tudna mondani valamilyen hasznos tanácsot, hogy mi segíthetne?


Hallottam már olyan műtétről, aminek a során megszüntethető lenne a betegség, de ez igen költséges és nincs rá pénzünk sajnos...


Segítsetek kérlek, mert én totál tehetetlen vagyok, hátha valamilyen életmódváltással javulhatna az állapota.



2020. júl. 26. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én ismerek olyat, akinek rendbe jött az endimetriózisa életmódváltással. Ha gondolod írj rám privátban és elküldöm az elérhetőségét.

2020. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ide az utolsó válaszban ( https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1034.. már megírtam korábban a tapasztalataimat, hogy nekem hogyan vált be ennek a betegségnek a kezelése (olvasd el a további linkeket is). Ha lenne kérdésed, kérdezz !
2020. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!