Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, a ciklus melyik részén...

Nők, a ciklus melyik részén mennyire vagytok kívánósak?

Figyelt kérdés

Sokan irják majd biztos h menstruációkor. Na és ezen kívül mikor?

Szóval hanyadik napon/napokon..?


Az ovuláció előtt inkább, vagy inkább utána? (Aki fogamzásgátlót szed, az kérem írja meg a válaszban,vagy ne válaszoljon,mert neki nincs ovulációja)



2020. júl. 26. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Ovuláció előtt már 2 nappal
Ovulációlor és +-1 nap
A peteérés-kilökődés után
Valami más (leírom)
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Valtozo, nincs koze a ciklusomhoz. Van amikor van kedvem hozza elotte / alatta, aztan kovetkezo honapban egy hetig nem szexelunk, mert egyaltalan nincs kedvem.
2020. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
99%-ban mensi előtt pár nappal és amikor megjön el is múlik. Most először történt, hogy előtte semmi, de utána nagyon érzem az “ehetnék”-et
2020. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mensi előtt egy héttel kb 1-2 napig, remeg kezem-lábam (szó szerint) valami kenyérféle szénhidrátért meg édességért, és gyengének érzem magam, amíg nem ettem valami ilyesmit. :D A hónap többi napján egyáltalán nem kívánom, sőt, kifejezetten utálom ezeket, de olyankor.... :D
2020. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

És ha valaki bogyót szed, akkor nem lehet kívánós? :D Gyógyszer mellett is az utolsó hét a vérzés előtt az, amikor "megvadulok", de a gyógyszer előtt is így volt.


Kajával ugyanez, ha már behozta valaki, csak én nem édesre, hanem sósra vagyok kiéhezve, azt viszont képes vagyok rosszullétig zabálni ilyenkor, ha nem figyelek oda.

2020. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy nappal a menstruacio elott. Ejszaka is felkelek es savanyura edeset, utana sajtot, es elolrol.
2020. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak szólok, nem a zabálásra vonatkozik a kérdés
2020. júl. 27. 00:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem egyértelműen tetted fel a kérdést?
2020. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem tok egyertelmu volt, nekem eszembe se jutott, hogy kajarol lenne szo. (#1)
2020. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg eszembe nem jutott volna, hogy nem kajáról van szó. :D
2020. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 1-2 nappal. Ovukor ritkán...
2020. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!