Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja jött meg a menzeszem...

3 napja jött meg a menzeszem (két héttel korábban jött meg)ez nem igazán lep meg mivel nagyon rendezetlen pedig lassan 6 éve hogy megvan. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
De most viszont iszonyat erős a vérzésem és kb 200 forintosnál nagyobb alvadt vérdarabok is jelentkeztek. Tudom hogy leválik de az sosem ilyen szokott lenni, erősen görcsöltem is. 18 éves vagyok. Válaszotokat előre is nagyon köszönöm.
2020. aug. 2. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia mindenképp nézesd meg magad az orvossal mert ez nem normális🙁
2020. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok:) ez lehet akár polip, véralvadási zavar, daganatok de több dologtól is függ, ezt csak az orvos tudja megmondani biztosra...
2020. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Holnap első dolgom felhívni a nőgyógyászom, azóta egyre rosszabbul lettem : ver a víz, alhasi görcsök és hányingerem van. Kezdek megijedni.😔

2020. aug. 2. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem nagy a baj:(
2020. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Voltál dokkernél azóta, jobban vagy?

Sajnos úgy tudom az ilyen szintű , hosszas eltérések a ciklusban és a komoly rosszullétek alatta endometriózisra szoktak utalni, "jobb esetben" cisztára amire vagy írnak fel valamit, vagy ki kell szedni.

Az arcod nem pattogott ki nagyon?

2020. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az arcom néha makulátlan de vannak napok amikor kész vulkanizmus és sajna nem tudom összekötni ezt a kettőt lehet a "pubertáskorom még"..

Orvosnál voltam azóta is az időpontra várok.:(

2020. aug. 10. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! fejlemény?
2020. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Pajzsmiriggyel kötötték össze mert kb 2-3 hét alatt -8 kg ment le. Cisztára is fogták még előttem van sok vizsgálat.
2020. aug. 12. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor túlműködésed lehet, nekem is volt rá gyanú mert vékony vagyok.. Bár nekem csak tsh-t néztek és mivel az nem tért el, nem küldtek vele tovább pedig lehet nem ártott volna mert azóta se hízok :D anyum is ilyen alkat volt, de azért nekem fura.


Nálad mit néztek eddig?

2020. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!