Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatokra számítsak...

Milyen vizsgálatokra számítsak a kórházban?

Figyelt kérdés

Fél évig nem menstruáltam, a vírus miatt nem tudtam elmenni orvoshoz, nem fogadott. Júniusban megjött, viszont azóta hetente jön meg, jelenleg 3hete vérzek, a 3 hétben az első hét nagyon erős vérzéses volt, a második hétben csak pecsételős, most pár napja pedig újból nagyon erős.

Úgy tudom menstruáció alatt a nőgyógyász nem fogad(lehet rosszul tudom), ráadásul megfáztam.

Többször is történt olyan, hogy heteket, hónapokat késett a menstruációm.

Úgy gondolom hormonális/pajzsmirigy problémám van.

A kérdés az lenne, hogy ha elmegyek nőgyógyászhoz, ő hova küld tovább vizsgálatokra? Milyen vizsgálatokra számítsak? Hallottam, lehet be is kell feküdnöm több napra.



2020. aug. 5. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Indokolt esetben vizsgal akkor is, amikor megvan. Anyukamnak is volt egyszeryhogy 3 hetig folyamatosan menstrualt es kapott verzest elallito cseppeket. Hormonvizsgalatot szinte biztos, hogy csinalni fognak. Jobbulast!
2020. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Rosszul tudod. Ha pont a vérzés a panasz, akkor természetesen megvizsgál. Pláne, ha több hétig húzódik a vérzés.

2. Emiatt nem fognak befektetni, mert felesleges.

3. Rutin nőgyógyászati vizsgálat, ultrahang, hormonvizsgálatok.

2020. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!