Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennapos folyás csökkentése...

Mindennapos folyás csökkentése hogyan??

Figyelt kérdés

Helló.

Mielőtt mindenki rávágná, nőgyógyász, voltam és szerinte minden rendben van, teljesem egészséges vagyok. Mostanában sok fehér folyásom van vagy hogy nevezzem. Olyan mintha bepisilnék mindig. Hiába fürdök utána fél óra és érzem, hogy nedves. Nincs rossz szaga, normális állaga van, csak sok. Megőrjít, hogy mindig betétet kell hordanom és ez által, nem tud szellőzni de viszont átázni sem akarok. Csajok akik hasonló helyzetben vannak, nektek mi vált be a csökkentésére, ha lehet egyáltalán? Tudom, hogy természetes de zavar. Úgy vágyom arra , hogy egyszerűen csak egy bugyit tudjak felvenni, tisztasági betét nélkül (legvékonyabb). Mit javasoltok? Fiúk, kérlek a perverz és nem ide való kommentektől kíméljetek, mert ignorálni fogom úgy is. Privátot meg mindenképp mellőzétek. Ilyen kérdéseknél folyton kapok sajnos. 23L.



2020. aug. 5. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Pedig nagyon nem normális ilyen mennyiség ami nálad van. Úgy hogy keress egy másik orvost, aki normálisan meg is vizsgál, és alapos, és odafigyel rád.
2020. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz. De ugyanott ahol voltam csak más orvost kérek azt ennyi?
2020. aug. 5. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Máshol keress-mert egy rendelőn belül kolléga-kolléga sosem jó.
2020. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek más mennyiségű a folyása. Ez a hüvely természetes "öntisztító" folyamatának része. Igen,van olyan aki mindenféle betegség,fertőzés nélkül tisztasági betétet kell,hogy használjon. (Nem véletlenül "találták" ki ezeket a betéteket.) Van aki azért "szenved" ,mert száraz a hüvelye. Különbözőek vagyunk.
2020. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi, nekem is sok van és semmi bajom.

Használj tisztasági betétet!

2020. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3 nőgyógyásznál voltam, mivel mindennap van folyásom, semmi bajom nincs, teljesen egészséges vagyok. Van ilyen típus akinek sok mennyiségű folyása van. Ezen nem lehet változtatni szerintem.
2020. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vashiányod van. Nézess utána.
2020. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De a kérdező pont hogy szabadulna a betéttől... Inkább ha mész valahova vigyél több bugyit és azt cseréld, otthon meg mindegy hogy mennyire vagy nedves...
2020. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak a betet helyett van otletem, ami nem szarragas, hanem tokeletes megoldas. Formara hajtogatott zsebkendo vagy ket negyzet vecepapir, persze nem illatositott.

Vecere menet nemcsak mindig cserelheto, de le is lehet huzni. Es nem esik ki, senki nem tudja meg.

Elvileg van, akinek alapvetoen nagyobb mennyisegu. Nekem ezt az ido oldotta meg. Negyven ota tisza a bugyim es nem vagyok belul szaraz.

2020. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek, akkor jó hogy nem vagyok ezzel egyedül. :D ezta bugyi dolgot épp tegnap keztem el és nem rossz :) mégis bitosabb ha van nálad egy plusz bugyi minthogy átázz-
2020. aug. 5. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!