Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennapos folyás?

Mindennapos folyás?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdést olvastam, de egyik se ugyanolyan, mint az enyém.

Szóval minden egyes nap van folyásom. Nem viszket, szagtalan, a bugyin megszáradva ilyen krémes sárgás fehéres.

Elég kellemetlen, amikor a nap végére ezek a fehér foltok ott maradnak, de tényleg semmilyen más tünet nincs. Viszont egyre többet hallom, hogy a mindennapi folyás nem normális.

Szóval?


2017. dec. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem büdös és nem túrós vagy szokatlan az állaga,akkor normális.

Sajnos,van,akinek több van,van,akinek alig érezhető mennyiség jön naponta.Ez genetika.

Azért érdemes nőgyógyásszal konzultálni,kizárnia a fertőzéseket,stb.

2017. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, az, hogy a hüvely tisztítja önmagát folyamatosan az teljesen normális és egészséges, az lenne a baj, ha folyton száraz maradna a bugyi és ezt, hogy száraz vagy te magad is érzed. Vannak olyan napok, amikor minimális a folyás és nem nagyon marad folt a bugyin. Van, de nem olyan sok. Ha éppen több van pl. ovuláció alkalmával, akkor erre találták ki a tisztasági betétet ami kicsi vékony és kényelmes, ez mindennapi használatra való eszköz amúgy is. Megszáradva sárgás az megint természetes.

Mindig is ilyen voltam, mint Te, és én az utóbbi 1 évben kb. 3 alkalommal voltam nőgyógyásznál, egyszer rákszűrésen, a másik 2 alkalommal a melleim miatt, de megvizsgáltak és mindannyiszor azt mondták minden rendben, szép tiszta és harmonikus az állapotom, a nőgyógyászati vérvizsgálatom is jó. Persze elmehetsz rákérdezni, de azzal, hogy nem viszket, szagtalan nem fognak mást mondani, mint azt amit én. Ovulációkor pedig előfordul, hogy utána még napokig van nagyobb mennyiségű folyásom. Akkor, ha mindennapos a folyásod, DE nincsenek fájdalmaid szerintem nincs mitől aggódnod. Sőt örülj, hogy szépen tisztulsz minden nap.

2017. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy normális. Elmentem rákszűrésre és a doki szerint gyulladásom van holott semmilyen tünetet nem éreztem. Csak a folyást valamennyit amire azt hittem természetes. A doki írt kúpot és most patyolat a bugyim. Szóval valami csak volt. Én elmennék a helyedben orvoshoz.
2017. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem is minden nap van folyásom. Nyilván nincs fertőzésem. Ha van, mert sajnos volt már, akkor vagy volt más tünetem, vagy a folyásom volt más.

Ez, amit leírtál, teljesen normális.

A menstruációmat követően 2 napban egyedül nincs semmilyen folyásom, egyébként minden nap van kb. 20 éve.:)

2017. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!