Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy miatt sajnos...

Pajzsmirigy miatt sajnos elkezdtem hízni a combomra.Legjobb torna vagy sport?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Pajzsmirigy miatt nemcsak a combjára hízik az ember, hanem mindenütt.

A pajzsmirigyedet kell kezeltetni.

2020. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Kérj ezdès tervet Tari Ádámtól
2020. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy csak combra híznál, fogyni diétával lehet, akkor mindenhonnan fogsz, ha neked a combod a legproblémásabb terület (körte alkat), akkor valószínűleg onnan utoljára.
2020. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hasamra is egy picit,de torna is kellene.Endokrinologiára szeptemberre megyek vissza.
2020. aug. 7. 11:54
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Orvosként mondom, hogy ez a pajzsmirigy miatt hízok duma olyan szánalmas, hogy az hihetetlen. Nem kedves Hölgyem, az ember attól hízik hogy többet zabál, mint mozog. Az emberi test ugyanis nem tud a semmiből energiát gyártani, amiből neked hájat csinál. Egyedül a Cushing és a szteroidos elhízásról nem tehet a beteg, mert ott az izmai égnek el zsírrá. Szóval kevesebbet kellene enni és többet mozogni meg szedni L-thyroxint gondolom azt adtak.
2020. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen azt szedem.Régen 56 kg voltam.Most 59-60.Ennél feljebb szerencsére nem megy.
2020. aug. 7. 12:17
 7/20 anonim válasza:
Èn a 2 es vagyok ha kérsz tőle edzés tervet az biztos segíteni fog.
2020. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Főleg hogy nem vagy vészesen túlsúlyos
2020. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Ötös vagyok. Akkor viszont elnézésedet kell kérnem, ez egyáltalán nem lehet vészes elhízás, maximum pici esztétikai probléma ami téged zavar, kicsit többet sportolsz akkor az is javulni fog.
2020. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Egyébként igaza van 9 es nek. Egy kis torna ès egeszsèges étkezés is elég.Erre nem is kell edzès terv max ha formában akarsz lenni izmosodni de az már más.
2020. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!