Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy miatt sajnos...

Pajzsmirigy miatt sajnos elkezdtem hízni a combomra.Legjobb torna vagy sport?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 08:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3kg hízás nem jelentkezhet csak combon, főleg nem látható mértékben. Nem beszélve arról, hogy egy tini teste mennyiben különbözhet a felnőtt kori alaktól, illetve szülés, vagy a korral járó anyagcsere lassulás miatti átalakulással. Bármilyen sport és főként az étkezésre való odafigyelés megoldja a 3kg problémát.
2020. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Fölösleges. Jó anyagcserével nehéz hízni, a pajzsmirigy viszont pont ezt küldi haza, mindegy mennyit eszel vagy mozogsz, ha egyszer nincs anyagcseréd. Utóbbit kéne helyretenni. Valahogy..

Amennyi most te vagy, én onnan indultam. Bár nekem "csak" 12 kiló a művem a betegség óta, nagyon félek hogy több lesz, hiszen nem rajtam meg a kis szegényes étrendemen múlik.

Több olyat hallottam, hogy 2-3 hónap alatt 20 kilókat szedtek fel még olyanok is, akik már alapból minden 2. nap edzettek. Nos, egészséges állapotban én akkor se tudnék ilyet produkálni, ha csak cukrot ennék merőkanállal.

2020. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal.40 feletti.Egészségesen voltam 62 kg is.Aztán jött a pajzsmirigy aztán voltam alig 50 kg is régen.Kb fél év alatt jött rám 3 kg majd 10 évig voltam 56.Most kb 59 kg.Sokat sétálok bicajozok.Többször eszem keveset .Így állt meg a súlyom.
2020. aug. 7. 15:35
 14/20 anonim ***** válasza:
Na igen, az ötösnek kell még az utcáját is elkerülni, kedves gyógyulni vágyó embertársaim.
2020. aug. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerűbb a szőnyeg alá söpörni a problémákat utolsó. Pajzsmirigy miatt kb addig lehet hízni, amíg nincs diagnosztizálva. Eszméletlen mennyiségű elhízott ember van, akinek kapóra jön egy minimális pm alulműködés és már meg is van a mentség, hogy zabálhasson, meg ne kelljen sportolni.
2020. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Remélem tudod kedves 15-ös, hogy betegség nélkül nincs hízás. Nem tudom mit értesz te zabálás alatt, azt meg főleg nem, hogy mi benne a jó. Amit viszont te írsz azt a vékony emberek csinálják. Mert megtehetik, egészségesek, működik bennük minden, nem látszik meg semmi rajtuk.


Az étkezés rajtunk múlik, de hogy a szervezet azt elrakja vagy erőt nyer belőle, azt már nem. Az a hormonokon múlik. És pont ezért van az, hogy akinek baja van ezzel, az 10-12 kilót hízik napi 1200 kalóriától. Ezt csinálják a pajzsmirigyesek. Plusz csomó hétköznapi ennivalót gyakran is el kell hagyniuk.


Én nem söpröm szőnyeg alá mert amióta a betegségem kiderült, folyton a témában kutatok és rengeteget tanulok belőle, és persze szeretném meggyógyítani magamat. Mások miatt akarok meggyógyulni elsősorban. Hogy ne gondoljanak rólam ilyeneket az emberek mint pl. te.

2020. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Talán kutatás helyett, be kellene tartani az orvosi utasításokat, és szedni a hormonkészítmény. A pajzsmirigy alulműködés nem gyógyítható, mert új pajzsmirigyet nem tudunk növeszteni, van helyette hormonterápia. Ha amellett is hízás van, akkor vagy rosszul van beállítva, vagy rosszul van bevéve, nem éhgyomorra stb.
2020. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nincs az az élethelyzet, amiért abbahagynám a kutatást, épp amennyire az éhgyomorra bevett hormont sem.
2020. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A másik,meg hogy,borzasztóan lelassult az anyagcserém.Nem tudom hogy ilyenkor mit lehet tenni.
2020. aug. 8. 12:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nem a másik, hanem a kiváltó ok, nem rosszból! :D Ha még szorulásod is van, akkor pláne kimutatja. Én is kavicsokat hagytam a bizonyos helyen, pedig patent módon ettem/ittam, nem tudtam mi a baj. Ki fogom majd próbálni az almaecetet.
2020. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!