Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Medence MRI vizsgálatra kell...

Medence MRI vizsgálatra kell mennem, de nagyon félek mert még ilyen vizsgálaton nem voltam. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Nem lesz bezártságérzetem? Félelmetesek a hangok odabenn? Lehet rajtam ruha ha a gépbe fektetnek? vagy csak fehérnemű, esetleg adnak valami köpenyt rám? meddig tart egy ilyen vizsgálat? mennyi idő alatt lesz meg az eredmény? (A méhemet és a petefészkemet vizsgálaják mert fél év alatt nem jött össze a bébi.)
2007. dec. 15. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegény, senki nem írt neked:-(

Ne félj, semmi baj nem lesz.

Minden fémet le kell venned magadról, lánc, gyűrű, fülbevaló, piercing, melltartó pántja ha fém, nadrág öve, ilyesmit, de ebben segítenek neked.

Ruhában mehetsz, ha nincs fém rajta, öltözz úgy, hogy kerüld a fémet.

Bezártságérzetet én úgy kűzdöttem le, hogy mikor betesznek, már becsuktam a szemem, és valami másra gondoltam,hogy csak fekszem valahol.

A hangok igen hangsoak, de nem elviselhetetlneke, kattog a gép, azt hallod. De ők figylenek téged végig, baj nem lehet, és nekem mondták azt is, hogy ha baj van, mozgasd meg a lábfejed és kihúznak. De nem lesz baj.

Nekem a gerincem nézték többszöris, nekem 30-40 perc volt maga a vizsgálat, de elröppent, mert csukott szemmel pihentem bent-)

Ne félj, eredmény meg kb 1 órán belül megvan, ha ott mindjárt megcsinálják.

2007. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Különben adnak a kezedbe egy gumipumpát (ezzel összeköttetésben vannak)ha baj van csak meg kell nyomni.
2007. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!