Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok ti miket hordtok...

Csajok ti miket hordtok magatokkal az iskolába ilyen téren?

Figyelt kérdés
Tehát ugye betét/tampon mindig kell, hogy legyen egy lánynál, ha megvan, ha nincs. Én neszeszerben hordok magammal betétet+tampont, Nospa, algoflex, és egy fekete bugyi, ha esetleg átáznék. Ti miket szoktatok?:) 17/L
2020. aug. 12. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent, amit te, ezen kívül nedves törlőkendő is van nálam.
2020. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betét, Algoflex. Régebben nedves törlôkendô. Sokszor épphogy van idôm cserélni szünetben, így bugyit nem viszek magammal. a múltkor kikéreckedtem mosdóba, a NÔ tanár reakciója annyi volt:minek akarsz te kimenni?
2020. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már át tértem intim kehelyre, de még régebben a neszeszerembe volt pár betét, tampon, zsepi, nedves törlőkendő, algopyrin, nospa.
2020. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betét és esetleg egy szem nospa.
2020. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is van betét, tampon, egy plusz bugyi és zokni, intim törlőkendő, illetve Algoflex M, ha kellene, meg minden más gyógyszer, amit alkalomadtán be szoktam venni.
2020. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!