Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kamaszok, az iskolában hivatal...

Kamaszok, az iskolában hivatalosabb dolgokat elintézni vagy pl. a tanárihoz vagy büfébe elmenni egyedül szoktatok, vagy visztek valakit magatokkal?

Figyelt kérdés
Én nekem mindig mindenhova egyedül kell elmennem, nem mintha egyedül nem tudnék, csak jobb lenne valami társ aki jön velem. Mások meg szoktam hallani szokták kérdezgetni egymást ha úgy van, hogy "eljössz velem a tanárihoz?" "eljössz a gazdasági irodába velem?" "eljössz velem a büfébe?" meg ilyesmik. Velem senki nem jön el, csak kíváncsi vagyok veletek hogy van ez.
2013. febr. 26. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a büfébe többen megyünk de a tanárihoz meg ilyen helyekre az esetek 98%-ban egyedül megy mindenki...
2013. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb. sehova nem megyek egyedül. A tesiöltözőből a tesiöltöző wc-jébe nem maximum:)
2013. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Büfébe soha nem megyek egyedül.Tanáriba se igazán.WC-re egyedül megyek:)De máshová nem.

Azért mész egyedül,mert nem megy veled senki v. csak te nem hívsz senkit?

2013. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs senki aki hajlandó lenne
2013. febr. 26. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Is-is.

Inkább általánosban volt ez, hogy sosem mentünk sehová egyedül.

Én mondjuk tanáriba azért szeretek egyedül menni inkább, mert ha magam miatt megyek, akkor a beszélgetésünk a tanárral csak rám tartozik, és nem szeretném ha valaki más tudna róla; illetve ha közérdekű infóról van szó, akkor meg azért, mert én egyedül akarom elmondani a többieknek, mert szeretem ha figyelnek rám.:D

Mindenhova máshova viszont társasággal járok általában.

2013. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira bizonytalan vagy a sikerben, hogy nem mersz egyedül menni? Higgy jobban magadban. Vannak dolgok, amiket az ember egyedül intéz. Persze ha éppen akad kísérő, közben el lehet dumcsizni, de azért nem az a jellemző.
2013. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en mindig egyedul megyek mindenhova, jobb ez igy :)
2013. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!