Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A székesfehérvári sztk-ban...

A székesfehérvári sztk-ban kell időpont a gyereknőgyógyászatra?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék menni,sürgős lenne.Kell oda időpont,vagy csak simán odamegyek,és fogadnak?

16/L


2010. aug. 4. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszives,valaki válaszoljon,nagyon sürgős!
2010. aug. 4. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sürgős ( pl. esemény utáni tabletta vagy vérzés probléma) akkor felhívod őket, és megmondod, hogy azonnal kell nőgyógyász, elmondod a panaszod. Ha egy sima vizsgálatra, akkor kell időpont.
2010. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont a válaszomért cserébe, kérlek mondd el nekem, hogy a székesfehérvári Auchan-ben van-e már iskolakezdési akció, mert mi kb. 120 km-re vagyunk Fehérvártól, de hnap szeretnék menni vásárolni és feleslegesen nem akarunk elmenni.Ez a legközelebbi Auchan. Tavaly nagyon jó márkás pólokat is tudtunk ott venni nagyon olcsón.
2010. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
folyt. köv, bocsi előbb küldtem el! Szóval tudom, hogy nagyon nem ebbe a kategóriába tartozik,d e mivel írtad a Székesfehérvárat, gondoltam megkérdezem! Köszi előre is!:)
2010. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

Hát nem esemény utáni kell,és nem is vérzés,hanem vizsgálat lenne,de sürgős,de tudok várni pár napot.

Én se vagyok fehérvári,de már kaptunk újságot iskolás cuccokkal,szóval már tuti,hogy van,de azt nem tudom,hogy van-e leárazás,de szerintem nyugodtan elmehettek vásárolni,biztos van olyan ami le van árazva:)

2010. aug. 4. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon köszönöm! Aranyos vagy, hogy válaszoltál:) Remélem minden rendben lesz veled, és nincs semmi bajod:) én is 16L vagyok:)
2010. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!