Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tobb kerdes egyben?

Tobb kerdes egyben?

Figyelt kérdés
Ma delutan felment kicsit a vernyomasom, 134/79 121 pulzussal... Zsibbadt a karom es remegett a kezem is. Nem szokott ilyet csinalni a testem, csak csaladi vitatkozas miatt ez tortent. Most 102/77 79 pulzussal, de altalaban 100 alatt van a vernyomasom 50-60 valamennyi pulzussal (emiatt nagyon sokszor elofordul, hogy ha felallok par masodpercig elsotetul minden, hiaba eszem vagy iszom mielott felallok) . A karom mar nem zsibbad es nem remegnek a kezeim, viszont faj meg a karom. El fog mulni ha teljesen megnyugszom? Ha a melltartom kenyelmetlen, amiatt fajhat kicsit a honaljamnal? Csomot nem erzek, csak azt, hogy kicsit faj (reg nem hordtam ezt a melltartot es reggel ota nem tudtam lecserelni) 19L
2020. aug. 14. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát csajszi... Nem irigyellek :').
2020. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kifejthetted volna hogy miert
2020. aug. 25. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!