Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet áttöréses vérzés...

Mitől lehet áttöréses vérzés fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Picit megvagyok ijedve mert még soha nem fordult ilyen elő velem. Kb 16 éves korom óta szedek fogamzásgátlót és még lenne 5 tabim de tegnap reggel nagyon halvány rózsaszín folyásom volt ez utána elmúlt ma pedig barnás. Kell esetleg aggódjak? (ha a tabi miatt)


Arra tudok még gondolni mivel gyakoribb hüvelygombám van amikor felhelyeztem a kupott esetleg megsérthettem magam ott.


Tudom buta kérdés de szeretném magam picit nyugtatni.



2020. aug. 18. 09:44
 1/3 A kérdező kommentje:
+Viszont olyan kevés hogy a bugyiig se jut el csak ha kitörlöm.
2020. aug. 18. 09:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár a fogamzásgátló miatt is, aggódni nem kell, ha rendszeres le kell cserélni. Gondolom rendszeresen vizsgál a nőgyógyász a tabletta, és a hüvelygomba miatt is, úgyhogy nem merül fel, hogy a méhszájaddal lenne probléma.
2020. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Júniusban voltam magán nőgyógyásznál ha lett volna méhszáj sebem akkor jelezte volna de mindent rendben talált.
2020. aug. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!