Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm,h...

Rendszertelen a menstruációm,ha orvoshoz megyek mit fog velem csinálni?

Figyelt kérdés

A kezdetek óta rendszertelen a ciklusom,3 havonta jön meg csak, 5 napig tart.Eddig 2x volt olyan hogy egymás utáni hónapban is megvolt.A mellbimbómon van egy egy fekete szőrszál,pattanások vannak az arcomon.Ha orvoshoz megyek mit fog velem csinálni?

Azt még hozzá teszem hogy szűz vagyok.Mi lehet a baj?Ha valaki járt hasonló cipőben az is írhat.Köszi a hasznos hozzászólásokat.

20/L



2020. aug. 18. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csinál egy ultrahangot, majd kér egy laborvizsgálatot és megkapod a megfelelő gyógyszereket.


Gondolom PCOS lesz a ludas.

2020. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a tünetekkel mindenféleképpen menj el orvoshoz, átlagos esetben 18 éves korra normalizálódik, ez így nincs rendben.
2020. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló volt a helyzet. Az első nőgyógyász, akinél voltam, nem csinált semmit, azt mondta, hogy mindegy, ha nem jön meg rendesen. Aztán elmentem egy másodikhoz, ő nagyon alaposan kikérdezett, csinált ultrahangot (a hasfalon keresztül, én is szűz voltam) és elküldött vérvételre (hormonok, cukorterhelés), és kiderült, hogy PCOS, kaptam gyógyszert.
2020. aug. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, elmentél vele orvoshoz? Hogyan alakultak a dolgok?
2021. júl. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!