Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a menzeszt megelőz...

Normális ha a menzeszt megelőző héten alhasi fájdalmam van?

Figyelt kérdés

Másnak is szokott ez a pms tünet lenni? Csak mert sok helyen alhasi fájdalmat nem írnak, sok helyen inkább az endometriozis egyik tünete lehet.


Én egyszer sulyzos edzéskor is meghuztam az alhasam így szokott fájni,mert meg nem jött helyre.

De most inkább más olyan menstruacióhoz köthető.


Dokinál júniusban voltam akkor nem talált semmit, de ugye az endometriózis nem mindig derül ki.



2020. aug. 23. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, van akinek már ekkor kifejezett görcsei vannak; illetve gyakori a puffadás és a hasmenés is.
2020. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök, évtizedek óta. Nekem azt mondták, sima PMS, mert az endometriózis a menzesz alatt jelentkezik, nem előtte.
2020. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
28%

Reggel óta fáj a hasam, hosszú idő óta először + többször volt ma hasmenésem is.

Akkor ez azt jelenti, h jövő héten meg fog jönni? 😢


26/F

2020. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!