Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért baj az anyukámnak hogy...

Miért baj az anyukámnak hogy sok pénzt költök el betétre meg tamponra?

Figyelt kérdés

Volt velem ő is ma boltban és bele kötött hogy ez drága lesz minek veszek ennyi fajtát nem elég 1 fajta? Hát nekem nem elég mert először a vékonyabb kell utána vastagabb+tampon ha megyek valahova és végén a legkisebb vekony nekem így kényelmes miért nem érti meg?

Kiskoromban mindig 1et vett és rossz volt mikor már alig jött akkor is azokat a nagyokat használni.

18 éves vagyok



2020. aug. 23. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is gond volt ez. Anyámnak akkor a vaginája mint az országút, és sok a vére a legnagyobb méretet veszi. Én viszont szűk vagyok és egyszerűen nem fogta fel, hogy az ő általa használt tampont nekem nehezen megy fel és egy fél óra után kényelmetlen és fáj hordani.... szerencsére apám fogta a témát (nem velünk él) és megvette nekem ami jó volt. Apa csak annyit mondott, tudom, anyád akkora mint egy hangár :D
2023. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!