Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez utalhat terhessegre?

Ez utalhat terhessegre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Juniusban 24-en sajnos volt egy abortuszom,a baba beteg volt sajnos. Julius 24-en megjott utana a rendes menstruációm (az abortusz utani verzes elotte 2 hetig tartott) ,es azt mondta a nogyogyasz az elso menstruacio utan lehet probalkozni. Viszont 8-an mult el. Azt mondta arra is, hogy ez abortusz utan normalis. 17-en este voltunk egyutt. 21-en es 22-en hanytam. Aztan 22-en es 23-an este rozsaszin pecsetelom volt,ami el is mult. Azt hittem a mensim amit mara vartam,de nem jott meg,nincs is az a meg akar jonni erzesem. Felhivtam a doktorom es azt mondta ez terhessegnel szokott lenni,a beágyazodasnal. Csináltam 3 tesztet, mind negativ.

2020. aug. 24. 11:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,es van mar egy fiam,nala nem volt semmi ilyen rozsaszin pecseteles.
2020. aug. 24. 11:42
 2/3 anonim ***** válasza:
nem. Még nem állt helyre a hormon-háztartásod a műtét után.
2020. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 17-én voltatok együtt, akkor még nem valószínű, hogy kimutatná a terhességi teszt. Várj egy hetet, és tesztelj újra. Tényleg lehet pecsételni a terhességtől, de mástól is, ebből még nem lehet tudni.
2020. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!