Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?...

Miért nem megy fel a tampon? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Az ujjammal már sikerült kiismernem a hüvelyemet. Szűz sem vagyok. Tény, hogy brutál módon szűk vagyok és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor szexeltem, de a borzalmas fájdalom ellenére csak befért, aminek be kellett férnie. Viszont a tampon nem megy, még az OB Mini is megakad az elején és nagyon fáj, ahol irányt kéne változtatni a felhelyezés során. Az ujjamat viszont szinte nem is érzem. Egyszerűen nem értem mi a baj. Gondoltam arra is, hogy nagyon rossz szögben változik a hüvelyem és amíg az ujjamat tudom hajlítani, a tampont ugye nem és emiatt nem megy fel. Tényleg totál el vagyok keseredve már, hogy 22 évesen nem tudok tampont használni, amikor más 15 évesen simán felteszi. Érdemes lenne nőgyógyásszal beszélni erről, vagy csak én vagyok ennyire béna?

2020. aug. 24. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld több fajta pózban guggolva, wcn ülve, egyik lábad a kád szélére. Kicsit hátra felé kell nyomni a tampont mikor behelyezed. Próbálj meg teljesen ellazulni, ne feszülj be mert akkor a hüvelyed is befeszül és nem fog felmenni.
2020. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy brutál módon szűk, valószínűleg vaginizmusod van. Megnézetheted nőgyógyásszal, de ez inkább lelki probléma. 43 éves vagyok, és én sem tudok tampont használni, van ilyen.
2020. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kell megvâltoztatni az irànyt. Lazulj el! Guggolj le. És egy ob mini Silk touch fàtyolos tamponnal próbàlkozz
2020. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hátrafelé kezdem, de utána van egy pont ahol picit szöget/irányt kell változtatni, és ott kezd el nagyon fájni és “beleütközni valamibe”. Próbáltam mindent: guggolva, hátradőlve, egyik lábat felemelve, simán állva, kilégzésnél tolom befelé.
2020. aug. 24. 16:17
 5/8 A kérdező kommentje:

Silk touch-os OB minivel próbálkozom.

A vaginizmusra már gondoltam, de az ujjam simán bemegy és az nem is fáj. Akkor is lehet vaginizmusom?

2020. aug. 24. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj hogy nekitolid a hüvely falànak.

Nem kell ilyen dolgokra figyelned. Csak tedd a hüvelyedhez és nyomd fel. Gondolom teljesen rá vagy görcsölve. Így rittig nem fog sikerülni

2020. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, érzésre tényleg ilyen, mintha neki tolnám. Viszont az ujjammal csak érzem, hogy merre van az irány, de tamponnal nem, és ha direkt nem figyelnék erre, akkor főleg nem tudnám, hogy merre toljam, nem?
2020. aug. 24. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
A tamponnal megy az ujjad is. Érezned kell így is. Guggolj jó mélyen. Érjen a feneked alig a föld fölé. Gyakorolj. Majd ràérzel
2020. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!