Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm.M...

Rendszertelen a menstruációm.Mi lehet a probléma?Aki járt hasonló helyzetben az leírhatná hogy mi volt a gond.Köszi a hasznos válaszokat. Menj orvoshoz kommentet légyszi ne írjatok mett elfogok menni orvoshoz.

Figyelt kérdés

Ezek a tüneteim vannak még:pattanás vállon,arcon.Rendszertelen ciklus:32,48,39,49,37,46.

Fokozott szőrösödés:mellbimbón,köldök környékén,lábujjaimon is van mindegyiken 3-4 db,a karomon is látszik a szőr akkor a derekamon.Elfogok menni orvoshoz.Milyen vizsgálatokat fog végezni az orvos?Szűz vagyok.Vérvételre hogy menjek ha a ciklus bizonyos napjain kell menni de addig nem jön meg?A hormonvizsgálatot nekem kell fizetnem?Nagyon aggaszt a dolog...,14éves koromban jött meg,de amióta megjött sose volt pontos.21/L



2020. aug. 26. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Általában 5 napig tart a vérzés,és van olyan hogy 3 vagy éppen 4 hónap is kimarad.Mielőtt megjön előtte szokott lenni bővebb folyásom,a bővebb folyás minden hónapban van 2 napig és én meg várom hogy néhány nap múlva megjön de nem jön meg.
2020. aug. 26. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg PCOS. Nálam is kb ugyanaz volt mint nálad, 3 hónapig nem jött meg, elmentem orvoshoz, csinált ultrahangot, aztán ott derült ki.
2020. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kaptál rá gyógyszert?Ki lehet gyógyulni belőle?
2020. aug. 26. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pcos gyanús. Egy ultrahang, vérvizsgálat mindenképp kell.
2021. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!