Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bőrgyógyász hogyan kezeli a...

A bőrgyógyász hogyan kezeli a nemi szervi szemölcsöket?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kijött néhány szemölcs a nemiszervemen. Rákszűrésem eredménye negatív, a nőgyógyászom megvizsgált azt mondta belül teljesen ép vagyok, szerinte nem HPV szemölcs, hanem valamilyen más vírusos dolog lehet. Nemi életet közel egy éve nem élek. Azt javasolta menjek bőrgyógyászhoz, aki majd leszedi. Egyelőre nem tudtam még időpontot kérni és rettegek mert nem tudom, hogy fogja azokat a pici szemölcsöket a kisajkamról eltüntetni.

Akinek volt már tapasztalata ilyen problémával az le tudná írni nekem? Szeretnék lelkileg felkészülni.


2020. aug. 28. 12:10
 1/3 Kovács Dorisz válasza:
Ezüst-nitrátos pálcával kezeli le
2020. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyékony nitrogénnwél fagyasztottàk.


Újra leírom, ezredszerre is (akkor is ha lepontoztatok)

hasznàlj otthon ezüst kolloidot. Napi 2 szer legalàbb. Nekem rengeteget segített.

2020. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

És ami fontos hogy pl fürdés után vigyázz a törølközővel. Ezek a kis szemölcsök fertőznek. Ha megtörlöd ott magad, majd ugyanazzal a törcsivel bàrmidet akkor könnyen àt viheted a fertőzést.

A végbél felé különösen könnyen terjed.

Vegyél pici törcsit amit csak ott hasznàlsz és naponta cseréld vagy töröld wc papírral. Sőt, ne is töröld igazán, inkább csak itasd fel a vizet. Hasznàlj tisztasàgi betétet is hogy a bugyiddal se nagyon érintkezzen. És magas hőfokon moss mindent.

2020. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!