Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talpi szemölcsöm van, már nem...

Talpi szemölcsöm van, már nem tudok mit csinálni és kétségbe vagyok esve, bármi tanácsot szívesen fogadok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég csúnya szemölcseim vannak a talpamon, több kicsi és kb 2-3 nagyobb. Már minden itthoni praktikát bevetettem de semmi sem használt, használtam szemölcseltávolító stiftet és fagyasztót is, semmi sem használ. Hova kellene most ezzel fordulnom ebben az egész koronavírus helyzetben, vagy kinek mi vált be? Sajnos drága kezeléseket egyáltalán nem engedhetek meg magamnak, van bőrgyógyász akit áll a tb? Fogalmam sincs hogy megy ez, és nem tudom mit kellene tennem már, teljesen ráteszi a hangulatát ez minden napomra, kb egész nap sírni tudnék emiatt, illetve fáj is annyira hogy menni alig bírok.

2020. ápr. 21. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

van egy ecsetelő szer, ami elég hatásos volt nekem

bőrgyógyász tudja felírni


[link]


szerintem telefonon beszélj vele, hátha felírják

írd már le ha így sikerült, mert akkor én is megpróbálom, mert ami itthon van már 5 éve lejárt, és nem használható

2020. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hol laksz? Nekem 4 éve voltak mindkét talpamon, Debreceni klinikán a bőrgyógyászaton lefagyasztották. Nem került semmibe, csak többször kellett mennem, mert egyszerre nem tudták az összeset megcsinálni.
2020. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne, ha látná orvos.
2020. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Verumalt lehet megkapod vény nélkül is. Próbáld megvenni.
2020. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!