Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedését titokba...

Fogamzásgátló szedését titokban lehet tartani?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a barátommal úgy döntöttünk, hogy el fogom kezdeni a tabletta szedését mert már párszor kilyukadt a gumi:S a szüleimmel is beszéltem erről, ám ők ellenzik, hogy szedjem, mert nagy adag hormont tartalmaz és sok betegség kialakulhat tőle (trombózis, csomó...), és hiába jönnénk ki vele olcsóbban, és mondom nekik hogy a mai bogyók korszerűbbek és van pozitív oldala is, nem engedik. Az orvos választja ki, hogy mikor vegyem be, vagy én dönthetem el? Úgy értem egy időpontban kell naponta. Tudom, h nem szép dolog titokban tartani, de úgy érzem hogy tudok magamtól döntést hozni.
2010. aug. 5. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd el szüleidnek h ez hülyeség..nincs benne nagy adag hormon!!Nem az ő korukban vagyunk..de egyébként 20 éves vagy, azt csinálsz, amit akarsz:/


Akkor veszed be, amikor akarod.Mondjuk du. 3kor kezded el szedni, nem nagy gond az sem, ha 5kor veszed be, pár óra eltéréssel.

2010. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátlót vagy rendszeresen szeded, vagy inkább sehogy

ez nem alkalom utáni tabletta!!


egy kis olvasnivaló:

[link]

2010. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig este a fogmosáskor vettem be, igy egyrészt nem felejtettem el soha, másrészt meg a kozmetikai dolgaid között tudod tartani, és akkor nem feltünö.

De 20 évesen már nem kellene ehhez engedélyt kérned.

2010. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Én hiába próbáltam velük őszinte lenni, sajnos nem a várt hatást értem el:S el fogok velük olvastatni egy cikket a modern tablettákról, hátha:)
2010. aug. 5. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

17:34

Úgy értette a kérdező, hogy a nap melyik szakában vegye be naponta.

2010. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod előlük rejtegetni, úgyis lebuksz. Felnőttél. Ezt hidd el te magad is.
2010. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!