Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez fogamzásgátló...

Normális ez fogamzásgátló abbahagyása után? ☹️

Figyelt kérdés
Juni 10.en hagytam abba a fogamzásgátlót. 15.en megjött a megvonásos vérzésem. Rá 28 napra menstrualtam 8 napig. Olyan panaszom van, hogy augusztus 6.a óta pecsételek!!! Barnás rózsaszínes a folyásom. De csak pár csepp naponta. 1 hétig pecseteltem elmúlt aztán pár nap múlva visszajott de annyira kevés volt, hogy betét sem kellett. Most kedden nagyon erős mensi görcseim voltak. Kedden kicsit jobban vereztem. Barna volt. Tartott szerdáig. Most kezd talán elmúlni de még kicsit bőrszínű. Voltam nőgyógyásznál. Nem talált semmit. Vékony 4mmes nyálkahártyát látott de semmi mást.
2020. aug. 29. 09:10
 1/5 A kérdező kommentje:
4 évig szedtem.
2020. aug. 29. 09:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Majd helyreall. Nem 2 hónap alatt, fel ev is legalabb.
2020. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos normális, egyik ismerősöm 1 évig volt brutál pattanásos.
2020. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez normális. A szervezetnek idő kell, mire felfogja, hogy nincs már mű hormon és magának kell ismét "dolgoznia".
2020. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én miután abbahagytam 1(!!!) évig nem menstruáltam rendesen. Mármint ilyenek voltak mint amiket te is említesz, de volt hogy 2 hónapig semmi.

Sajnos idő kell a szervezetednek mire megint visszaáll a normális kerékvágásba.

2020. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!