Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy meg értse...

Mit csináljak hogy meg értse a főnököm hogy mikor menstruálok kicsit több ideig vagyok mosdóban?

Figyelt kérdés

Azt hiszi hogy telefonozni és szórakozni járok mosdóba mert nem akarok dolgozni. Ez nem igaz. Nekem mikor megvan tovább tart még először kezet mosok át torolgetem magam nedves törlőkendővel és utána a tampon felhelyezese is több idő van mikor sokára megy fel... ezzel nem tudok mitcsinalni, megint kezmosas, tükörben át nézem a ruhám hogy tisztae.

Mindig kiabál hogy 2 percem van pisilni max 3. Meg az is baj neki hogy mit pisilek 2 óránként menjek orvoshoz mert nem normalis🙄

4 hónapja dolgozom itt de már nagyon unom.



2020. aug. 30. 20:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Mondd meg hogy megvan és több ideig tart
2020. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hát olyan helyen sem dolgoznék ahol a főnök azt lesi ki mennyi ideig van wc-n... Azért nem rabszolgàk vagyunk b*sszus... Durva mik vannak 😠
2020. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én mióta 19 évesen átáztam pénztárosként, mert nem engedett ki a barom főnököm leszarom, hogy kinek mi a véleménye... az azóta eltelt 25 évben már 2 másik főnökkel közöltem, hogy tampont megyek cserélni, az egyik nő volt, de még az is elvörösödött, aztán békénhagyott...
2020. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer egy kis fereg menedzsernek meseltem a ciklusomrol, mikor megjegyezte, hogy masodszor megyek vecere. Dolgoztam megallas nelkul, a pofazos meg tenyleg logos kollegakat nem baszogatta.

Igaz, vegul errol a munkahelyrol szo nelkul kisetaltam egy nap, annyira nem emberkent bantak az alkalmazottakkal.

2020. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Úgy ahogy a 3as mondja, csak egyszer mondd meg neki hogy tampont cserélsz mert megjott, soha többet nem szól majd be.


Egyszer a gimiben akartam kikéretőzni mosdóba, mert éreztem hogy átázok. Férfi tanár, felnőttek vagyunk, bírjunk ki 45 percet pisi nélkül. Azt mondtam neki amit fent írtam. Itt szokott rá az osztály arra hogy óra közben pisilni jár ki :D de nekem tényleg megvolt.

2020. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többet érdemelsz, szerintem sürgősen nézz új munka után, normális helyeken nem lesik, ki mennyi ideig van a mosdóban.
2020. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel az a baj, hogy a főnököd nem normális.
2020. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyenkor nagyon elszomorodok, amikor ilyen kérdéseket olvasok. Ezért születtünk? Hogy kiszolgáljuk a felettünk állókat, hogy robotoljunk és rabszolgái legyünk a rendszereknek? Hogy megmondják hány percig hugyozhatunk? Nincs értelme így élni.
2020. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!