Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van folyton hányingerem?

Miért van folyton hányingerem?

Figyelt kérdés

Egyszerüen már 4napja folyamatosan hányingerem van.Terhesség kizárva. Hőemelkedésem is volt, megyünk barátokkal bulizni, és szeretnék inni is hétfőn. De egyszerüen ha alkoholra gondolok, legszivesebben elhánynám magam:S Vettem be B6-ot, nem sokat segitett, de amikor alkoholra gondolok (már 1 éve nem ittam szinte semmit) akkor mindig hányingerem van, nem csak mostanság. Mitől lehet ez? És mit lehet ez ellen tenni?

Bocsi ha kicsit hülye kérdés :D


2010. aug. 5. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne igyál. Nem kötelező inni. Biztos valami candidád van, vagy vastagbéll gyulladáod, vagy refluxod, vagy akármi. Diétázz. Pl ne egyél sajtot, tojást, kenyeret, tésztát. Egyél sok rizst, husokkal, hallal, meg zöldségeket. Akkor talán helyrejössz.
2010. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs neked savhiányod?
2010. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Voltam háziorvosnál, küldött vérvételre, és minden jó.
2010. aug. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!