Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után 25 napos ciklus normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Márciusban hagytam abba közel 10 év után a fogamzásgátló szedését, nem teherbeesési céllal egyelőre. Azóta a ciklusaim 24, 25, 26 naposak, tehát általában 25. Körülbelül 4 napig tart a menstruációm, nem fájdalmas, normális mennyiségű vérrel. Viszont aggaszt, hogy ilyen rövidek a ciklusaim, normális ez? Az orvosom szerint a hosszútávú szedés miatt van ez, és egyelőre normális. A tabletta előtt általában 28-30 naposak voltak a ciklusaim. Más is volt hasonló helyzetben? Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 31. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, nekem is altalaban 4-5 nap, mikor tampont hasztaltam akkor 6-7 nap volt, borzalmas fajdalmakkal, kehelyre valtottam es megszuntek a gorcsok teljesen es lerovidult a menstruaciom hossza
2020. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem igazán a 4-5 nap zavar, hanem a ciklusom hossza. Kicsit kevésnek tartom a 24, 25 napot.
2020. aug. 31. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, 10 evig szedted a tablettat, az is csoda, hogy rendszeresen jon meg! :) teljesen elfogadhato, lehet nalad ez az alap... Majd egy ev mulva meglatod. Nekem 16-17 evesen 16-29 nap kozott barmikor megjott, mostmar szerencsere csak 25-33 :)
2020. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a doki szerint is a tabletta miatt lehet és idővel hosszabbodik majd talán. Valószínűleg azért állt be rögtön pontosra, mert nekem a tabletta előtt is pontos volt a ciklusom és nem hormonális probléma miatt szedtem, hanem fogamzásgátlásra.
2020. szept. 1. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!