Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen bepánikoltam..Önvizsg...

Teljesen bepánikoltam..Önvizsgálatot tartottam és a hüvelyemben valami dudor van. Hús szerű a méhszájam előtt. Nagyon félek, orvoshoz jövőheten megyek. Rákom van?

Figyelt kérdés
Mindig is rendszertelen volt a menstruációm, sose fájt semmi ( több mint 10 éve szedek szteroidot súlyos asztma miatt ami eléggé felborított) Viszont ebben a hónapban barna folyásom van(nem bűzös) és fáj a derekam és a hasam is. (nagyon stresszes időszakon vagyok túl több panikrohammal) Háziorvosnál voltam már többször, de vérvételen kívül más nem történt szimplán elkonyvelt hipohondernek..Most sírok és nagyon félek. Teljesen rágörcsölök és szorongok.. Bocsánat a kisregényért, de hátha valaki tud addig valamit ameddig fogad a nőgyógyász

2020. aug. 31. 23:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből senki nem mondja meg mibajod. Nem az jelenti a rákot, hogy valahol tapintottál valamit.


Barna folyásom nekem rendszeresen van, mégsem vagyok rákos.


Próbálj kicsit megnyugodni amíg nincs miért idegeskedni.

2020. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmi bajod nincsen. Járj el az éves rákszűrésre ha pamaszod van menj orvoshoz és ne vizsgálgasd önmagad.
2020. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy itt nem fogom megtudni mi bajom, de azért hátha valaki tapasztalt már ilyet..
2020. szept. 1. 10:15
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tapintottam, hanem tükörben láttam
2020. szept. 1. 10:16
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Hogy te a méhszájadig nem látsz be tükörrel abban egészen biztos vagyok :D szerintem nem vagy képben miről beszélsz. :D
2020. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Oda meg nem látsz be tükörrel de majd az orvosnak is add eut így elő jót fog nevetni.
2020. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Látom fenn akadtál a tükörnél :D a kérdésre válaszolj, ha nem tudsz akkor tipli :)
2020. szept. 1. 11:50
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a tükörtől van ha az felment tövig. Tipli meg anyukádbak aki elfeljtett megnevelni és azt sem tanította meg, hogy nem dugdosunk minden lukuknba valamit. ;)
2020. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jaaj, dehogy dugdostam csak megneztem és ott látok valamit
2020. szept. 1. 14:29
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Ezt már nem dumálod ki :D
2020. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!