Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen bepánikoltam..Önvizsg...

Teljesen bepánikoltam..Önvizsgálatot tartottam és a hüvelyemben valami dudor van. Hús szerű a méhszájam előtt. Nagyon félek, orvoshoz jövőheten megyek. Rákom van?

Figyelt kérdés
Mindig is rendszertelen volt a menstruációm, sose fájt semmi ( több mint 10 éve szedek szteroidot súlyos asztma miatt ami eléggé felborított) Viszont ebben a hónapban barna folyásom van(nem bűzös) és fáj a derekam és a hasam is. (nagyon stresszes időszakon vagyok túl több panikrohammal) Háziorvosnál voltam már többször, de vérvételen kívül más nem történt szimplán elkonyvelt hipohondernek..Most sírok és nagyon félek. Teljesen rágörcsölök és szorongok.. Bocsánat a kisregényért, de hátha valaki tud addig valamit ameddig fogad a nőgyógyász

2020. aug. 31. 23:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve, nagyon félek, hogy rákos vagyok, egész nap csak olvasgatok a neten, ami tudom, hogy a legroszabb, de egyszerűen hamarabbi időpontot nem kaptam sehol sem. Neked megkerdezhetem milyen tüneteid voltak? Nekem nagyon erősen fájt a hasam és a derekam egy hete, de már elmúlt viszont a vérzés nem. Egyáltalán nem sok, nem bűzös, általában barna, de szokott lenni kis vér is
2020. szept. 1. 18:01
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen tünetem sem volt. Csak megvizsgáltam a méhszájam, mert intimkelyhet akartam venni és a méret választás miatt kell csekkolni és ott éreztem, hogy ott van. Kb egy centis, mint egy kis húscafat, viszont nem fáj és nem is vérzik. De a dokim mondta, hogy ez mázli, mert nagyon gyakran okoz vérzést szex után, vagy anélkül is és fájhat is. Nem kell a legrosszabbra gondolni, elmész és kiderül, mi az. Nagyon szurkolok neked, hogy csak ennyi legyen. Ez egy jóindulatú képződmény, kb 10 perc alatt leszedik állítólag.
2020. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm ❤️
2020. szept. 1. 19:23
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem méhszakseb miatt volt ilyen vérzésem. Lefagyasztották ambulámsan.
2020. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!