Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen bepánikoltam..Önvizsg...

Teljesen bepánikoltam..Önvizsgálatot tartottam és a hüvelyemben valami dudor van. Hús szerű a méhszájam előtt. Nagyon félek, orvoshoz jövőheten megyek. Rákom van?

Figyelt kérdés
Mindig is rendszertelen volt a menstruációm, sose fájt semmi ( több mint 10 éve szedek szteroidot súlyos asztma miatt ami eléggé felborított) Viszont ebben a hónapban barna folyásom van(nem bűzös) és fáj a derekam és a hasam is. (nagyon stresszes időszakon vagyok túl több panikrohammal) Háziorvosnál voltam már többször, de vérvételen kívül más nem történt szimplán elkonyvelt hipohondernek..Most sírok és nagyon félek. Teljesen rágörcsölök és szorongok.. Bocsánat a kisregényért, de hátha valaki tud addig valamit ameddig fogad a nőgyógyász

2020. aug. 31. 23:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hogy dugnam fel a tükröt anyám :D 🤷‍♀️🤦‍♀️
2020. szept. 1. 14:33
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Azt csak te tudhatod 😆😆😆
2020. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jolvan.. Nem vitatkozom veled, ígyis ideges vagyok
2020. szept. 1. 14:37
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Utálatos vagy de szerintem semmi bajod nincs a hüvely nem egy sima cső. Vannak benne kitüremkedések egyenetlen a felülete.
2020. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jolvan neharagudj, nem akartam senkit megbantani csak mire fogad az orvos megbolondulok. Nem tapasztaltam meg ilyet és megvagyok ilyedve, főleg, hogy folyásom is barna/véres.
2020. szept. 1. 14:47
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az már rosszabbul hangzik.
2020. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem volt még ilyen és ezelőtti hónapban még nem is volt ilyen problémám, előtte sem. Mindig rendszertelen volt, de ez most nem akar elmúlni és fáj is. Igaz, hogy nagyon nagy stressz ért és ebből kialakult egy szorongás és ez is befolyásolhatja (nyugtatót is szedtem év elején, túl vagyok egy mellkas CTn is, 2 ügyeleten, neurológiát is megjártam már stb) Most meg van ez.. Minden hónapra jut valami 🤷‍♀️
2020. szept. 1. 15:22
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Menj orvoshoz mindenképpen! Nekem is van hasonló, az orvosom szerint polip, lézerrel fogják eltávolítani. Ne halogasd a vizsgálatot!
2020. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem halogatom, jövőhét szerdára tudtam időpontot kérni, köszönöm a válaszod ❤️
2020. szept. 1. 16:42
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj kicsit megnyugodni, ki fog derülni mi az es lesz megoldás. 18/19 vagyok ismét. Nagyon atérzem az ijedtséged. Viszont engem megnyugtatott, mikor megnézte az orvosom, hiszen kiderült mi az es van rá megoldás. A tiédre is lesz.
2020. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!