Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A magas prolaktin szint...

A magas prolaktin szint okozhat ilyen szintű meddőséget ha 6 év alatt sosem védekeztem, és egyszer sem lettem terhes?

Figyelt kérdés

2016ban voltam hormonális vérvételen,mert már idegesített, hogy mi a gond ott 1064es prolaktint mértek. Többi rendben volt.

Kaptam bromot, viszont szakítottunk párommal és abba hagytam. Azóta új kapcsolat, viszont még mindig ugyan az a helyzet.

26naposak a ciklusaim,mindig pontos, hüvely uh-n a doki szép vastag mehfalat látott, plusz szép tüszőt is.

De mégis évek óta semmi :(

Mielőtt megjon pms tüneteim vannak, bedurran a mellem, fáj, ez lehet a magas prolaktin miatt? 4 év alatt tarthatja a magas szintet? Lehet ez a gond? Mert én úgy olvastam, hogy ovuláció nincs tőle.

Elkezdtem teazni, terhes vitamin... De még mindig semmi.



2020. szept. 2. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok éve magas a prolaktin, amikor szedem a bromot, akkor lemegy, aztán ha abbahagyom, szépen visszaemelkedik. Méresd meg megint, hogy tisztán láss, mert babatervezéshez nagyon lenyomatják, még a határérték felső tartománya is túl magasnak számít. 50-100 közé nyomják le, de még az alsó határa alá is mehet. De a legjobb az lenne, ha felvetetnéd magad egy meddőségi központba és ott megcsinálják a teljes hormonpanelt, így kiderülhet ha van más probléma is.
2020. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!