Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?

Miért nem megy fel a tampon?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam ki először a tampont életemben, eléggé nehezen ment fel sött az alja még ki is lógott, majd megpróbáltam pisilni mire észrevettem, hogy nem tudok és a tampont lesz tele vizelettel, pedig onnan jön a vér, ezután hánytam is és fáj a hasam, olyan rosszul lettem. Mit tegyek?

#tampon #menzesz #nemmegyfel #Enistampontakarokhasznalni
2020. szept. 6. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Megnezted a papirjat??

Nem total egyenesen kell nyomni...

2020. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Eloszor menstruacio elott ujjal kell kitapasztalni a huvelyedet. Az iranyt. Nem abba az iranyba nyomod, amerre belul megy.

A rosszullet ettol teljesen fuggetlen.

De nem muszaj azert hasznalni, en betettel probalkoznek, amig nem vagyok magabiztos a sajat anatomiamban. Ami nem szegyen.

2020. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Applikátoros is van, elvileg könnyebb feltenni.

De nem mindenkinek kényelmes, én se tudok hordani.

2020. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A tampon nem lóghat ki, sokkal följebb kell helyezni, már ha megy. Nekem 30 éve nem sikerül használni. Lehet, hogy nem vérzel eléggé, hogy megfelelően csússzon, vagy a szöget nem találod el; érdemes többször próbálkozni.
2020. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ, de nekem az lenne a kérdésem, hogy HOVA helyezzem fel? Mert ugye említettem hogy a "pisilőmbe" helyeztem fel és nem tudtam pisilni, erről is kaphatnék egy-két tanácsot? Hogy mit és hogy? Hány lyuk van, melyikbe kell felhelyezni meg ilyenek?
2020. szept. 6. 17:45
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod a pisilődbe tenni, mert az túl kicsi, csak a hüvelybe fér a tampon. Kell lenni rajznak a használati utasításon, vagy a hetedikes biosz könyvedben, de hát a neten is.
2020. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pisilődbe? Hát alapesetben a húgycsőbe nem fér el a tampon, meg, ha a húgycsövedből vérzel, akkor rohadt gyorsan menj orvoshoz!
2020. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen lyuk van, ahova a tampont fel tudod helyezni, és ez a hüvelyed, hacsak nem a végbeledbe próbálkozol.. A húgycsőbe lehetetlen feltenned.
2020. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

KAMU!!!

Jaj de jó hogy holnap már iskola.

2020. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mivel sokan írtátok hogy a hugycsőbe még csak véletlen sek tudnám felhelyezni mivel bele sem férne, ezért valószínüleg jó helyre tettem mivel már csak az alja lácódott ki, csak azt nem értem hogy mikor pisilni akartam akkor miért esett ki majdnem és miért telt meg vizelettel
2020. szept. 6. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!