Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ovuláció lehet ennyire...

Az ovuláció lehet ennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Két-három napja istentelenül fáj a köldököm alatti terület, a petefészkeim környékén, a bal oldalon kicsit erőteljesebb, kisugárzik egészen szélre a csípőcsontokhoz is. Szúr és nyom hol jobban hol kevésbe. Nagyon megijedtem ezért elkezdtem olvasgatni az interneten és ez a legésszerűbb indok amit találtam. Pont időben vagyok, száz százalék, hogy peteérésem van (egyéb tünetek is vannak), de ez tényleg ÍGY fáj?
2020. szept. 8. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájdalmas szokott lenni a peteérésem.

Én endometriózis gyanús eset voltam eddig, de a CA 125 rákmarker negatív eredménye után nem vetődött fel az endo.

Most nemrég váltottam ki a fogamzásgátlóm, azt mondta az orvos, hogy ez majd segíteni fog a menstruációs és egyéb alhasi fájdalmaimon.

2020. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ,nekem is nagyon fájdalmas . Először szúr,aztán átmegy ilyen puffadás szerű feszítésbe ,és görcsöl is az alhasam . Az orvos soha semmi kórosat nem talál,évek óta ilyen ..

Ami segített valamennyire,az a barátcserje meg a ligetszépe olaj.

2020. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!