Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt ilyen...

Menstruáció alatt ilyen előfordulhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 éves lány vagyok viszonylag enyhe tünetekkel viseltettem eddig menstruáció alatt. Most viszont a 3. napon vagyok, volt már szorongás, pánikroham, most meg éppen hasi diszkomfort (nem lent hanem középtájékon) illetve lightos hányinger. Ez normális? Más is tapasztal ilyesmit? Köszi!

2020. szept. 10. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan is volt hogy majdnem mentőt hivtunk mert felállni sem tudtam a fájdalomtól. Uh persze negatív.
2020. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
A szorongás és a pánikroham nem normális,fordulj nőgyógyászhoz.
2020. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
PMDD-m van de nem szedhetek fogigátlót a fokozott trombózishajlam miatt, pedig az enyhítené. :( Patt helyzet.
2020. szept. 10. 11:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi az a pmdd?
2020. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Nőgyógyászt pont nem érdeklik a beteg lelki gondjai. Panikrohammal felesleges oda menni. Nekem is rosszabb olyankor első nap szabit is kell kivennem mert nem tudok bemenni dolgozni sem.
2020. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem enyhítené a fogamzásgátló,akkor konkrétan nem lenne menstruációd (megvonásos vérzés). És csak elfedné a problémát. Mikor tanulják már meg ezt a nők?? Legalább ezzel tisztában kellene lenni.
2020. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pmdd - Premenstruációs diszfóriás rendellenesség, a földi pokol az 1 hét ami megelőzi de ritkán tart menstruáció alatt is ilyen sokáig. :(
2020. szept. 10. 11:12
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
6. Hülyeségeket beszélsz. Én tabit szedek 25 éve. Csodásan megszűntette a problémáimat. Pedig mennyivel jobb lenne szenvedni. Pech hogy a kérdezőnek nem lehet a trombózis hajlam miatt.
2020. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Premens tabi?
2020. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
8. Örülök hogy neked tünetmentessé tette a tabletta szedése a problémát. Kívánom neked hogy miután abbahagytad is így legyen. 😊
2020. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!