Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már, hogy úgy...

Előfordult már, hogy úgy kellett kidobnotok a tampont/betétet hogy nem használtátok fel?

Figyelt kérdés
Pl. lejárt, elejtettétek, stb. mi volt az oka?

2020. aug. 8. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Többször is van, amikor már nagyon érzem hogy meg fog jönni akkor berakok egyet, aztán ha mégsem jön meg akkor az megy a kukába.

Használva volt az igaz csak nem arra a célra:)

2020. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 babyboom567 ***** válasza:
71%

Én igazából nem értem a kérdést.

Ki vesz meg előre annyi betétet,tampont, hogy lejárjon(sőt lejár egyáltalán?WTf)Tegyük fel hogy lejár mondjuk 2 év alatt,mondjuk én kb 2 csomagot használok el havonta, akkor ahhoz hogy lejárjon 24x2=48 csomag 48x 500ft=24000 forint,minek vennék meg ennyit?Vagy hogy 1-2 darab valahogy a szekrénybe elbújik, és lomtalanításnál találom meg?

Különben dobtam ki, mert a múltkor annyira eláztam az esőben, hogy a táskámban állt a víz,és eláztak a betéteim,kidobtam.

De csak azért,mert 2 év múlva találom meg valami fiók alján, nem dobom ki.

44 éves vagyok, 9 éves koromtól menstruálok,még vattával kezdtem,és még sosem néztem,hogy lejár e a betét.

Na most kíváncsi lettem és megnéztem egy tampont,ez azért veszélyesebb ,mégis a testedbe felrakod, az van ráírva,hogy 2022/8,még 2 év, csakhogy ez kb 2 éve van meg nekem, mert akkor derült ki a méhsüllyedésem, azóta csak betétet használok,szóval minimum 4 év a tampon szavija is.

2020. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Az előző válaszhoz annyit, hogy van olyan hogy lejár, legalábbis azt fejből tudom hogy a gyerek pelenkára is rá van írva egy szavatossági dátum. Szerintem ennek az az oka hogy megszívja magát nedvességgel amit a levegőből “felszív”.



Kérdésedre a válasz amúgy igen, mensi előtt illetve után általában 1-2 darab mindig el szokott menni amikor érzem hogy talán most fog megjönni. És inkább a tuti kedvéért előbb beteszek. Utána is inkább a higiénia kedvéért ha esetleg utólag kijönne valami bár ennek inkább kisebb az esélye. Szerintem a legtöbb lány így teszi bár javítsatok ki ha nem

2020. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként nem feltétlen jár le, csak kötelességük ráírni egy dátumot, legalábbis tanárom ezt mondta🤔
2020. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem fogok igy sporolni. Ha leesett, ha koszos lett taskaban, akkor nem hasznalom. Tamponnal plane. Kulon felnyomni fertozest ki akar?
2020. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Suliba viszek egy nesszeszert, amiben zsepi,hajgumi,betét ha esetleg megjönne sose lehet tudni, ajakápolo, kis tükör szokott lenni,meg max egy kis költőpénz,meg a szemelyi igazolvany, kb gyürötten áll a betét honapokon vagy akár egész évben de azt ha suliba jónne meg varatlanul be teszem hogyha megjönne, de altalaban előre 3 nappal mar rakok be betetet hogy ne erjen kellemetlen meglepetes mert ultra ciki lenne, szoval nem egyszer volt hogy kidobaltam üresen jopar darabot, tampont nem hasznalok.
2020. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Allergiás vagyok az Alwaysre, ezért már évek óta nem vettem, de párom múltkor azt hozott haza, így jobb híján használtam egyet. Senkinek nem kívánom azt a szenvedést... végül ment is a kukába az egész csomag. Gondoltam, hogy odaadnám valakinek, aki rászorul, de bontottan sehol nem vették volna el.
2020. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es hogyhogy alergiás vagy egy betét fajtára?:O es mik a tunetek?
2020. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát csak feltételezem, hogy allergia, mert eddig bármilyen fajtáját használtam, utána napokig égett, csípett, fájt, viszketett... A többi márkával soha nem volt még csak hasonló sem.
2020. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem, tamponnál még megérteném de betetnel furcsa..
2020. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!