Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy van pontosan ez a tejsava...

Hogy van pontosan ez a tejsavas irrigálás? A gyógyszertári

Figyelt kérdés
nekem a sima van a colpo-cleaner, de azt olvastam hogy az nem is jó, jobb a patikás 300Ft. Hogy kel azt kérni meg mibe kell beletölteni, milyen irrigálóba, azt is venni kell még külön? és ogy megy ennek a menete? 1liter vízbe 2-3kanál ebből a tejsavasból? és mind az 1litert fel kell priccolni?
2010. jan. 3. 19:18
 1/2 anonim válasza:
31%
egyszer nekem is kellett ilyen!A lehető legjobb ami hat is (mert én mindent kipróbáltam,aztán a nőgyógyászom ajánlotta)hogy veszel a boltban sima natúr joghurtot!Minden este fürdés után fertőtleníted a kezed, és az ujjaddal körbe bele kened a hüvelyedbe a joghurtot!Ez gyorsan és hatékonyan állítja vissza a természetes tejsav védelmet és ph-t!Majd betét és reggel fürdés!Tudom hülyén hangozhat, de ez a legtutibb, leggyorsabb és legolcsóbb megoldás!Ajánlom!Remélem segít neked is!
2010. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem kell semmi joghurtos, csak ez!!!
2010. jan. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!