Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró pontokban meg van duzzadv...

Apró pontokban meg van duzzadva a kis ajak körül, mitől lehet? viszket es szúr

Figyelt kérdés

Ezek kis pontok, szúrnak es viszketnek.

Tapintásra érdes talán.


Legjobbam a nyelvre tudnám hasonlítani, amikor ezek az apró szemölcsök megduzzadnak viszket és szúrna.



2020. szept. 12. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Hűséges hozzád a párod? (Együtt élsz régóta monogám kapcsolatban egy férfival?)


Persze a fenti kérdésem akkor állja meg a helyét, ha legalább 18 éves elmúltál, de inkább a húszas éveid közepén jársz.


Ha kevesebb vagy 18 évesnél, akkor leginkább az alsónemű anyagára való allergiára tippelek elsősorban. Előfordulhat még mosószer/mosószappan allergia, esetleg tisztálkodásnál használt nem megfelelő, "illatosított" szappan - adalékanyag allergia.


(Esetleg egyéb idegen "testtel"/tárggyal érintkezhetett a bőröd/nyálkahártyád.) Te tudod a valódi okot, én nem szeretnék túl intim kérdést feltenni nyilvánosan.


Online nőgyógyász több segítséget nyújthat, mint a laikus válaszolók többsége, akik nem minden esetben veszik komolyan az aggályaidat - és nem éreznek együtt Veled (test és lélek ÖSSZEFÜGG SZOROSAN!)

2020. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vantel ***** válasza:
30%
Valaki megfertőzött bökdösés közben.
2020. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké tudom, nem a kérdésre válaszolok, de nem bírtam ki. 1-es neked tényleg nincs fogalmad arról, hogy egy mai 18 év alatti hogyan éli az életét? A fehérnemű anyaga. :)

Igen, valóban valamilyen anyag lesz a ludas. Mert sokféle anyaggal találkozhat egy 18 év alatti is :)

Amúgy, hogy ne legyek teljesen off. Lehet baktérium, vírus, higiénia, allergia. Akármelyik is legyen, bátran menj el nőgyógyászhoz, nem először találkoznak ilyesmivel. Ha elhanyagolod, később nagyobb baj lehet belőle.

2020. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.


Inkább csak "sejtem", hogyan élhetik az életüket. Nekem egyelőre nem született Magzatom, de A SZERENCSÉTLEN APAJELÖLT már négy éve udvarol nekem TELJES GŐZZEL és talán mostanában észrevesszük egy kicsit egymást...


Ui: remélem, hogy sikerült kielégítenem a kíváncsiságodat kellőképpen. :)

2020. szept. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Senki nem ment félre.

Voltam sztk nőgyógyásznál levett kenetet, visszatelfonáltam hogy akkor mi a helyzet azt mondta hogy minden ok semmi gyanúsat nem tálált. Mondta hogy ne használjak intim mosó cuccokat.

Ez volt 2 hete és azóta hol jobb hol rosszabb a helyzet.

2020. szept. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!