Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki szülés után fogigátlót...

Aki szülés után fogigátlót szed, annak is vannak hasonló tapasztalatai? Én már megőrülök!

Figyelt kérdés

10 hós a gyerekem, és 8 hónaposan hagytuk abba a szopit, akkor megjött normálisan. Amikor elmúlt, rá 2 hétre megjött megint, nagyon kevés maszatolás, de majd másfél hó-ig tartott. Természeesen doki látott, kaptam norcolutot, ami csinált egy tisztítást, egy magvonásos vérzést, és amikor ez elmúlt rá 2 hétre újra elkezdtem pecsételni. Ami szintén nem akart elmúlni. Újra doki. (jelzem nem szedtem fogigátlót!!!!) Doki újra adott megvonásos gyógyszert, ugyanis hormonálisan nem volt rendben a dolog. (megnézett uh-on, mindenen. Állítólag sok-sok tüszőm van...2 gyerekem van már, nem akarok tobbet, úgyh azt javasolta h ír föl fogamzásgátlót. Stodettét.

Nos elkezdtem szedni a norcolutot újra, h legyen egy normális mensim, és elkezdhessem szedni a stodettét. Így is lett, de már 7.napja tart a mensim, amit a norcolut hozott meg, a 7.stodettét ettem meg tegnap este, és nagyon gyengén, de megint ugyanúgy pecsételek-barnázgatok mint ami miatt elkezdtem dokihoz járni. Én már kikészültem..most hagyjam abba a stodettét? Vagy mit csináljak? Férjem már kikészül h folyton megvan nekem...és én is kiakadok már.. MIt tegyek? doki mondta h előfordulhat vérzés az 1-2 hónapban, míg ,megszokja a szervezetem a gyógyszert...de h folyamatosan azt nem mondta.


2010. júl. 21. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
csináltak rendes hagyományos hüvelyi vizsgálatot is? nekem egy méhszájseb miatt volt kb. állandó barnázás-vérezgetés, össze-vissza, 1-1 nap kimaradt aztán megint. nekem nem lehet, hogy méhszájsebed van?
2010. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akarom mondani neked?
2010. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
természetesen csináltak. Normál nőgyógyászati vizsgálat volt, kenetvétel is, meg uh-is...szal minden. Doki mondta h a szülésés a szoptatás után még nem állt helyre a dolog...na de ennyire...?
2010. júl. 21. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!