Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez természetes dolog? Valakine...

Ez természetes dolog? Valakinek vannak hasonló tapasztalatai? Pont egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését (Lindynette20), most jött meg azóta először...

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdtem, teljesen pontos volt a menstruációm, igaz, fájt a hasam meg a derekam egy kicsit, de nem volt annyira vészes. Most meg tegnap jött meg, (egy hét késéssel) szinte fekete színű, és eszméletlenül fáj a hasam alja. Ez normális?
2008. dec. 9. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos természetes. Nekem a fog.gátló abbahagyása után 8 hónapba telt, mire normálisan beállt a menszim, és azóta is nagy fájdalommal jár, holott nekem korábban nem voltak görcseim:( 8 hónapig, teljesen összevissza jött meg, nem tudtam kiszámítani:(
2008. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszodat, az a helyzet, hogy én nagyon megijedtem, mert annyira fáj, hogy alig tudok fölkelni az ágyból, és elég ijesztő mennyiségű...
2008. dec. 9. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!