Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a Menstruációs ciklusok...

Ezek a Menstruációs ciklusok normálisak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz bocsi, de sajnos már fogalmam sincs mi tévő legyek. Kérem akinek van egy kis ideje segítsen.

26/N van egy 2éves fiam.

Az egész tavaly (2019) novemberben kezdődött.. Kicsit megcsúszott a menstruációm ezért kezdtem el követni a történéseket.


A menzeszem dátumai:

(7napos ciklusaim vannak mindig)

November 5-11 ig

December 30-jan5 ig

Január 30-febr5 ig

Február 28-márc5 ig

Április 9-15 ig

Május 17-23 ig

Június 21-27 ig

Augusztus 10-14 ig (itt alig és rövid ideig)


Az utolsó dátum óta nem menstruáltam pedig már szeptember15 a mai dátum..

(most tüneteim puffadás, mindjárt megjön érzés, kibírható de azért erős görcsök)


Mivel november és december között elég nagy a távolság ezért dec. Elején voltam dokinál mindent rendben talált és csak annyit mondott hogy ha

3héten belül nem jelentkezik a vérzés akkor vissza kontroll.. Hát pont megjött, Ezért nem mentem vissza

Aztán volt olyan hogy nagyon puffadtam napokig akkor megint el mentem orvoshoz megint nem talált semmit..

Júliusban mint azt olvasható megint kimaradt elmentem megint nőgyógyászhoz. Fél óráig nézettem magam kérdeztem a miómát, cisztát, petefészkeket, terhességet, vetélést tényleg mindent és azt mondta semmi kórosat/rendelleneset nem lát.

Még aki volt bent vele asszisztens azt is oda hívta hogy ő is megerősítse hogy semmi nincs ott ami baj lenne.

Azt mondta ha 2héten belül nem jelentkezik a mensi menjek kontroll.. Akkor persze hogy megint megjött..

A párommal próbálkozunk de eddig sikertelenül, heti 2x tesztelek.. Mind negatív.

De már ott tartunk hogy itt baj van és ha most mégis sikerülne akkor elvetélnék mert valami nem jó bennem..


Orvos váltás/ magán orvos nem opció

(anyagi helyzet miatt)


Tudom nagyon hosszú lett sajnálom.

Kérem valaki segítsen.



2020. szept. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosod azt mondja, hogy normalis, akkor az. Nekem hasonlo a ciklusom, annyi elteressel, hogy van olyan honap, amikor meg sem jön. Doki szerint ez is normalis az esetemben, ugyanis nekem sosem Volt szabalyos 28 napos ciklusom, csak amikor gyogyszert szedtem, de azt soha többe! A többi tüneteid is nagyon hasonloak az enyemhez, szoval, ha ebböl indulok ki, meg amit a dokik mondtak, akkor normalis a te esetedben is.
2020. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a teherbe esés befolyásolja? Esetleg veszélyezteti a babát?
2020. szept. 15. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a ciklusod nem pontosan 28 napos sem a teherbe eses lehetöseget, sem a baba egeszseget nem befolyasolja. Ha több, mint egy eve probalkoztok es nem jön össze, akkor mas lehet a hatterben, de ezt mindenkeppen az orvosoddal beszeld meg, hidd el ö tudja, hogy mit beszel! Sok sikert Nektek!
2020. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak kb április óta próbálkozunk
2020. szept. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!