Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen alternativ menstruacios...

Milyen alternativ menstruacios eszkozok vamnak?

Figyelt kérdés

Se a betèt se a tampon nem at igazi.

Mensis bugyi nem rossz de nekem veszitett a nedvszivo kepessegebol miota megvan.

Ti mit szerettek hasznalni?



#tampon #Mensis bugyi #Csak kelyhet ne
2020. szept. 16. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Pedig a kehelynél jobbat sosem fogsz találni. A többi mind okoz valamilyen problémát.
2020. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Neked de nekem lehet a kehely okozna problemat es mas meg nem. Nem vagyunk egyformak
2020. szept. 18. 17:04
 13/22 anonim válasza:
24%
10-es! azért a "valami szimpatikus" és a "nem tudom elképzelni milyen" között elég nagy szakadék van! Ha valamire azt mondod, hogy "nem szimpatikus", akkor az állítás mögött ott kell legyen az is, hogy már utána olvastál, esetleg használtad is, és mégsem jött be. A simán "nem tudom elképzelni milyen" csak annyit takar, hogy lusta vagy utánanézni, hogy hogy is működik a dolog. Ha majd komolyabb lesz a problémád lehet, hogy mégis utánananézel (vagy találsz egy másik alternatívát)
2020. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Azert nemtudom elkepzelni h hasznaljam mert utana olvastam nyilvan.

Nem azt irtam h nemtudom h milyen....

2020. szept. 18. 17:12
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

A kehely nem okoz semmit. Ajánlanám, hogy olvass utána, hogy mit dugdosol fel magadba amúgy és hogy a betét valójában milyen anyagokat tartalmaz és azoknak mi a mellékhatása hosszú távon. Utána már kétszer meggondolod.


Mellesleg vannak kisebb kelyhek is tiniknek/szüzeknek.

2020. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szted miert keresek alternativ eszkozoket? Pont azert mert nem akarok se betetet se tampont.

Kelyhet sem akarok magamba dugdosni, Te tedd ezt latom nagyon bevalt de masra nem kell raeroszakolni

2020. szept. 18. 21:00
 17/22 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint nincs más. A tampont amúgy rosszul is fel lehet rakni, akkor én érzem hogy ott van és kényelmetlen. De ha jól rakod fel azt se veszed észre hogy ott van. Én estére használok csak betétet mert biztosabbnak gondolom, nappalra viszi t nem akarom azt a pelenka érzést ezért akkor tamponra váltok.

Drágábbat kell venni pl OB Procomfort (amiben nem mellékesen egyenletesen oszlik el a folyadék) több benne a pamut, nem a legolcsóbb műszálasat. De van bio 100% pamut is.

Ezt találtam még :) egyszer használatos menstruációs lemez/korong aranyáron:

[link]

2020. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
Kehely, mosható betét, mosható tampon, menstruációs bugyu
2020. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem használnék kelyhet, mert attól tartok, tágít, így is elég tág vagyok. Vagy alaptalan a félelmem?

(tampont sem használok, csak ha muszáj)

2021. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem tagit a kehely hasznalata. Viszont a tag huvelyen lehet korrigálni kicsit intim tornaval. Minden nap egy kicsit :)
2021. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!