Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy méretű cystát találtak a...

Cäsper kérdése:

Nagy méretű cystát találtak a petefészkemben. Hasonló eset esetleg? Infók lejjebb.

Figyelt kérdés
Hasi uh-n találtak egy 202x97x198 mm egyrekeszű solid cystikus képletet, benne 34x24 mm solid rész. Vasc. nincs benne. Jobb petefészek 46x25mm. Petefészek eredetűnek mondták és a solid rész miatt tumormarkeres vérvizsgálatot kértek. Volt már valakinek ekkora cystája? Nem jártam szűrésre de pár éve jelezték egy hasi uh-n, hogy van egy 3x3 cm-es cysta a jobb petefészkemben. Lehetséges, hogy az nőtt ekkorát? Mire számítsak? Holnap megyek vérvételre te totálisan kikészültem idegileg mióta tudomásom van róla... Tüneteket sosem okozott, most is egy tapintásos rutinvizsgálat során vették észre. Se fájdalom, se menstruációs zavarok nem jelentkeztek. Mióta tudom, hogy ott van azóta random érzek fájdalmat a környékén de ez már gondolom pszichés is lehet. Fontos lenne egy sorstárs véleménye, mert semmi konkrétat nem találtam a neten és az orvos is csak annyit mondott, hogy rosszabb a helyzet mintha sima folyadék lenne benne ezért kell a vérvizsgálat de valószínűleg úgyis megműtik.

#petefészek #nagyméretű cysta
2020. szept. 17. 23:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A HE4 egyébként jó? Azt olvastam, hogy az pontosít sok esetben de sehol nem találtam konkrét adatokat mint a CA125-nél.
2020. szept. 18. 15:52
 22/22 anonim ***** válasza:
Ott van mögötte, be is másoltad:) Igen, az jó. Te premenopausában vagy, szóval 70 alatt normális.
2020. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!