Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 19 éves vagyok, és még...

Lassan 19 éves vagyok, és még mindig nem mutálódott a hangom. Miért?

Figyelt kérdés
Ha egy ismeretlen személy meghallja a telefonban a hangom, azt hiszi fiú vagyok, de sokan megjegyezték már, hogy van-e valami bajom, amiért ilyen a hangom.
2020. szept. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
A lányok nem mutálnak
2020. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor sem nőiesedett a hangom.
2020. szept. 18. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem a kérdést, vagy a nők egészsége rovatban rossz helyen van.

Ha nő vagy, és mély a hangod, az előfordul, magasabb nem lesz.

(Amennyiben fiú vagy, akkor meg tudod nézetni gégészeten, hogy a hangszálaid túl rövidek -e ahhoz, hogy mélyebb hangod legyen, vagy a hangképzésben logopédus segíthet.)

2020. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem jó ez a rovat.
2020. szept. 18. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

A nők nem mutálnak.

Telefonban meg amúgy is mindenkinek más hangja van, mint alapból. Vagyis te hallod magad másnak. Nekem 30 éves nagydarab nőciként is olyan cuki kislányos hangom van telefonban, hogy nem vesznek komolyan. Ha hivatalos ügyben telefonálok, èrezni h instant gondol fiatal hülye pipinek emiatt a másik oldal 10/9.

(És ha visszahallom magam videón, konkrétan nem ismerem fel. De tényleg.)


Amúgy én mindig irigyeltem a mély hangú nőket. :D

2020. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok tehát nő vagy. Ezek szerint mutáltál, ha kislányosból "fiú" hang lett azzal, hogy mélyült, vagy egyszerűen a hangszíned, vagy a beszédstílusod is ludas lehet abban, hogy fiúnak azonosítanak. A családodat, ismerőseidet kellene megkérdezni, hogy ők mit hallanak.
2020. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ők is azt mondták, hogy fiús.
2020. szept. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!