Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon fog még nőni a mellem?...

Vajon fog még nőni a mellem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintem elég kicsi mellem van és már egy ideje nem nő. Szinte az összes velem egykorú lánynak nagy melle van. Azt hallottam hogy ha még hegyes akkor fog nőni. Ez igaz? Mert nekem is olyan de nagyon elvagyok keseredve, mert nem nő.:( Ja és 75B-s melltartót hordok, de sokszor ez is nagy.


L/16


2010. aug. 6. 22:56
 1/5 margoz ***** válasza:
Ne keseregj ha nem lesz nagyobb a melled,hidd el sokan azért szenvednek mert nagy a mellük,de szerintem már nem fog nöni.Nézd az előnyét is.bármilyen melltartó jo,vagy még az sem kell,megengedheted magadnak,amit a nagymell nem,késöbb a szoptatás után sem változik nagyon a formája,nem ereszkedik annyira meg,végül a nagymellet megbámulják,de nem minden fiunak tetszik
2010. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még akkor sem, ha felnőtt korodra is kicsi marad!!! Attól Te még nagyon értékes ember lehetsz és nagyon szép lány/nő! Semmivel sem vagy kevésbé jó!!!!
2010. aug. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: sajnos sok pasi azt mondja hogy nem szép a nagy mell, de azért mégis csak megbambulja:D de azért köszönöm:)


második: Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat:) Jólesett!

2010. aug. 7. 11:46
 4/5 margoz ***** válasza:
Azért irtam,hogy sokan csak megbámulják,öszintén neked az hiányzik hogy a melled miatt,beszóljanak?Probáld ki olyan melltartóval amitől pár számmal nagyobbnak látszik,és ha majd beszélsz valakivel,hidd el akkor meg az fog zavarni hogy senki nem nézz a szemedbe,hanem a melleddel fognak beszélgetni.A csajok nagy része is igy csinálja,csak nem valják be.
2010. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy megbámulják, de viszont nem tudok egy szép nőies kivágott felsőt felvenni, mert lapos vagyok mint az alföld.:( Fürdőruháról ne is beszéljünk... Csak ezek miatt zavar.
2010. aug. 8. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!