Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mitől fájhat a mellem?...

Vajon mitől fájhat a mellem? Lehet, hogy nő?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Mostanában (kb. 1 hónapja) nagyon érzékeny a mellem és fáj is. Korábban ilyen csak 1-2 napig fordult elő, amikor menstruáltam, de most már állandóan fáj. Nem éles fájdalom, csak olyan tompa. Lehetséges, hogy még nő? Akkor nem bánnám... :) A családban minden nőnek nagy melle van, nekem meg...hát hozzájuk képest kicsi...
2011. jan. 24. 12:08
 1/1 anonim válasza:

Legelőször mondd el annak a nőrokonodnak, akivel szívesen beszélsz ilyen dolgkról.(Édesanyád, Nagymamád)

Másodszor tapintsd át a melleid (mindkettőt), főleg ott ahol fáj, ha találsz valamt, irány az ultrahang., ha nem, akkor is keresd fel a nőgyógyászod, ő tudja a legjobb választ!

De ne dugd a fejed a homokba!

2011. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!