Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció előtt mindenk...

Első menstruáció előtt mindenképp van fehér folyás vagy valakinek minden előzmény nélkül megjön?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokott lenni, de nem mindig menstruáció előtt.
2020. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt (39)
2020. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A "fehér folyás" nagyon relatív dolog. Van akinek egész életében szinte észrevehetetlen (akár a saját fogalmai szerint nincs is), aki fogamzásgátlót szed nagyon korán, az lehet, hogy el is felejti, másoknak napi szinten problémát okozó, ovulációkor látványos. Nem biztos, hogy látványos, de a hormonális változás mindenkire hat.
2020. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést, hogy egy tinilánynak élete legelső menstruációja előtt mindenképp van-e folyása vagy simán megjön a semmiből? Nekem másfél évvel az első előtt már volt, a lányomnak még semmi, pedig a gyermek endokrinológus és a nőgyógyász is nagyon korai első menzeszt jósolt (10 év körül). Most 11,5 éves, nőies az alakja, testszőrzet, pattanások is vannak, tinimelltartót hord, de menzesze még nincs. Én azt mondtam neki, hogy előtte lesz folyása, de ma beszélgettem vele és kiderült, hogy nincs. Van nála betét, de nem szeretném, ha előzmény nélkül lepné meg őt a dolog.
2020. szept. 21. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem úgy jött meg hogy először enyhe barna folyásom volt pár napig. Aztán több hónapkg semmi majd egyszercsak nagyon fájt a hasam napokig. Olyan furán azóta sem fájt úgy. Már orvoshoz akart vinni anyukám mire megjött egyik reggel. Én nem emlékszem fehér folyásra bár nagyon régrn volt.
2020. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt osutálytársam akinek csak 14 évesen jött meg. Nem kell aggódni.
2020. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy azt mondtad, hogy lesz folyása, azt meg is magyaráztad? Te tudod, hogy az azt jelenti, hogy még csak a fehérneműt sem elérő nedvességtől, ami ha pisilés előtt megtörölné magát a wc-papíron látható lenne odáig, hogy a bugyit eláztatja, jelenthet bármit? Elmagyaráztad, hogy az állaga, színe, mennyisége változó?
2020. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tinilanynak barna maszatolas van menstruacio elott. Olyan mennyiseg, hogy nem azik at a ruha,es van ido vecet keresni. Aztan ha nem lesz hasfajos, egy furcsa erzes, mintha nehezet cipelne, jelentkezik, szoval erezni, hogy van valami.
2020. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van akinek váratlanul jön meg. Mert nem figyeli magát és fel sem tűnik valami kisebb tünet. És akkor mi van? Azt mondtad van nála betét. Tudja mi történik. Ennyi. Ez a fehér folyás nem tudom honnan jön neked. Se nekem se a barátnőmnek nem volt. Barna volt korábban.
2020. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!