Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő míg a Zafrilla...

Mennyi idő míg a Zafrilla abbahagyás után kiürül a szervezetből?

Figyelt kérdés

Műtöttek korábban és utána a ciszták kiújulása ellen kellett fél évig szednem, azonban pont a letétes utolsó levélnél az utolsó 3 hétben egyre többet kezdett fájni a fejem (gyakori migrénekkel), illetve depressziós, szorongásos tüneteket is tapasztalok, amik elég erősek. Eddig nem volt ezzel gondom, de mostanában a boltba is nehezen merek elmenni, egyszerűen kikészülök tőle.

A nőgyógyász szerint is szinte biztos a gyógyszer okozta ezt nálam így ne írassak fel se szorongásoldót és pszichológushoz se forduljak. Azonban muszáj dolgoznom is menni jövő héttől (eddig otthonról dolgoztam szerencsére) és az is baromi nehéz így, hogy állandóan erősek a fejfájásaim meg alig merek bemenni.

Vasárnap hagytam abba a gyógyszert és az lenne a kérdésem vajon mennyi idő míg jobban leszek legalább egy kicsivel? Régi fórumokon olvastam, hogy másoknak is volt ilyen tapasztalata (mármint pszichés gondok és gyakori fejfájás), de akkor még a gyógyszer szedésének időszakában voltak, így hogy ki mikor lett jobban sajnos arról nem találtam szinte semmit.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 24. 07:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!