Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar megjönni! Mit tegyek?

Nem akar megjönni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

- 6 napja késik.

- Lassan 18 éves vagyok, élek nemi életet, de mindig védekezünk.

- Mióta van szexuális életem (kb 8 hónapja), kissé rendszertelen a menstruációm. És őszintén szólva nem tudom, hogy mindig késik/előbb jön vagy átállt. (Utóbbi esetben hogy kell kiszámolni? A menstruációmat egy alkalmazásban vezetem -Naptáram-, aszerint késik pár napja.)

- Már legalább 1 hete érzem néha a szokásos menstruáció előtti görcsöket (jelenleg is), de semmi.

- Egy ideje 5 helyett maximum 4 napig tart és gyengébb is, mint szexuális élet előtt volt.

- Napok óta érzem mintha meg akarna jönni, de semmi.

- Az utóbbi 2-3 napban néha fehéres váladék van, ha kitörlöm, illetve volt már példa barnás/vér szerű "folyásra" is. Nem sok, csak éppen láttam a papíron, a fehéres-barnás valamiben.

- Nem voltam tudtommal felfázva és nincs semmi terhességre utaló tünetem, csak a fent leírt panaszok állnak fent.


Mit csináljak, hogy megjöjjön? Mi lehet a probléma és miért?

Honnan tudjam, hogy átállt-e a ciklusom, ezt hogy számolom ki?


Neten sajnos sehogy sem találok választ a kérdésre, így remélem itt kapok majd segítséget/tippet/bármit pár tapasztaltabb nőktől.


Előre is köszönöm! 😊



2020. szept. 27. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
hívjad.
2020. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Fordulj nőgyógyászhoz. Ő tud biztosat mondani.

A barátnőm 19 éves korában cisztája volt, szintén kimaradt sokáig menstruációja, pecsételős vérzései voltak, majd gyógyszerrel kezeltette.

2020. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Igen,menj el nőgyógyászhoz,az lesz a legtisztább.
2020. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!