Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kellene? (Bővebben...

Aggódnom kellene? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Április 18-án jött meg az első menstruációm.Eddig mindig pontosan megjött,de most 5-én kellett volna megjöjjön.Görcsöl a hasam,meg hányingerem van,fáj a fejem is,de mégsem jön meg.:-S.

Aggódnom kellene,vagy ennyit késhet normálisan is?

13/L


2010. aug. 7. 16:00
 1/2 anonim válasza:
nyugi nekem 6 napja késik :D aztmonták normális (kérdésem D:)
2010. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem 12 évesen volt az első menstruációm, 17 évesen mentem el nőgyógyászhoz....volt h 10-20 napokat kimaradt jó persze ez utalhatna betegségre is de megvizsgált, nem volt semmit szerencsére, egyszerűen azt mondta h a fiatal lányoknak nagyon nehezen áll be a menstrujuk. és hogy nekem is ez lehetett a baj. egyszerűen nem rendszereződik. van akinek évekig, vagy akinek csak hónapokig, és van akinek nincs is ilyen baja. ne ijedj meg
2010. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!