Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzen a nőgyógyásznál? 25/L

Szüzen a nőgyógyásznál? 25/L

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még de úgy gondoltam, hogy itt az ideje nőgyógyászhoz menni, ugyanis sok nőgyógyászati betegséghez nem szükséges férfival lennem. Illetve vérzéssel kapcsolatos rendellenességet is tapasztaltam az elmúlt pár hónapban. Próbáltam időpontot foglalni a körzeti nőgyógyászhoz de az asszisztens hölgy lehurrogott hogy szüzen a doktornő nem fog valószínüleg megvizsgálni hanem továbbküld. (Nem tudom, hova)

Most foglaltam időpontot magán nőgyógyászhoz és a kérdésem az lenne, hogy valóban akadály a hüvelyi úton való vizsgálat ha szűz vagyok? Én csak biztos akarok lenni abban, hogy egészséges vagyok és minden rendben van lent mielőtt nemi életet élek. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2020. szept. 29. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gombát, baktériumot pl. sajna össze lehet,szüzen is, mondjuk uszodában, nyilvános Wc-n, ha nemi betegséget, pl. szifiliszt nem is.
2020. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam nőgyógyásznál (magán, férfi)

Mondtam, hogy szűz vagyok de mindenképpen szeretném ha megvizsgálna. Elmondtam a tüneteimet és ez alapján ő is mondta, hogy igen ez alapján meg kell vizsgálnia. Elmondtam előző rossz tapasztalatomat (nem akarnak megvizsgálni mert szűz vagyok) mondta, hogy "ha ez ember szűz akkor d*göljön meg? ez nem így van".

Citológia és hasi ultrahang volt. 3 hét múlva kapom meg az eredményt.

2020. okt. 3. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!